Wczytuję dane...

Lampy LED

Lampa Led do paznokci - Niezbędny sprzęt do manicure hybrydowego i do utwardzania żelu. Dobrej jakości lampa to inwestycja długoterminowa. Istotne przy wyborze lampy jest moc - można znależć lampy od 6W do 48W (bardziej profesjonalne). Moc lampy ma wpływ na czas utwardzania. 

Pod względem konstrukcji, na rynku dostępne są dwa rodzaje lamp LED do paznokci: lampy otwarte (tzw. mostki) oraz zamknięte. Zdecydowanie lepszym wyborem są lampy zamknięte. Co prawda ich cena jest nieco wyższa, natomiast taka lampa gwarantuje trwalszy manicure. W lampie LED zamkniętej źródła światła są regularnie rozłożone, a światło diod nie ma szansy uciekać. Dzięki temu paznokcie są dostatecznie oświetlone, by nałożony na nie lakier był równomiernie utwardzony.

W asortymencie sklepu HappyMani znajdują się lampy LED do paznokci, które dedykowane są profesjonalnym salonom stylizacji paznokci. Lampy LED do hybryd i żeli na użytek profesjonalny to propozycje takich marek jak Gelish czy Inspire. Lampy LED do hybryd charakteryzują się wysoką mocą żarówek, która wynosi 36W. Moc lampy pozwala na bardzo szybkie utwardzanie, co sprawia, że cały proces stylizacji jest skrócony do minimum. Profesjonalne lampy LED do paznokci mają równomiernie rozłożone źródła światła, dzięki czemu manicure jest równo utwardzony. Lampy zostały zaprojektowane w taki sposób, by praca stylistki paznokci była maksymalnie komfortowa.

Sklep HappyMani posiada w swojej ofercie także lampy, które idealnie sprawdzają się do użytku domowego. Lampy LED do paznokci dostępne są w znacznie niższej cenie, w porównaniu do ich profesjonalnych odpowiedników. Prezentowane niżej lampy pozwalają na regulowanie czasu utwardzania. Jest to idealna propozycja dla kobiet, które chcą dbać o nienaganny manicure w zaciszu własnego domu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów