Wczytuję dane...

PEDICURE

Popękane, zniszczone pięty? Marzysz o letnich sandałkach czy japonkach? Tutaj znajdziesz produkty do pielęgnacji stóp i pięt, które pozwolą cieszyć się gładkimi stopami latem.  Od produktów do profesjonalnego pedicure do produktów idealnych do użytku domowego

Dzięki produktom dostępnym w tej kategorii samodzielnie wykonasz skuteczny zabieg pedicure. Pierwszym etapem jest zmiękczenie skóry w ciepłej wodzie. Warto dodać do niej sole zmiękczające (Cuccio sól do moczenia mleko i miód) albo specjalne tabletki (Cuccio Granat i figa lub Mleko i miód).

Następnie należy zająć się zrogowaceniami, stosując preparat zmiękczający na zgrubienia i odciski (np. Bielenda żel zmiękczający zrogowaciały naskórek, Preparat do zmiękczania zrogowaceń stóp CUCCIO CALLUS lub Callus Eliminator Eurofashion).

Kolejny krok to mechaniczne usunięcie zrogowaciałego naskórka. Warto użyć do tego specjalnej tarki do pedicure (np. tarka Cuccio ze stali nierdzewnej z wymiennymi wkładami). W naszej ofercie dostępny jest też naturalny pumeks z kamienia z lawy wulkanicznej oraz uniwersalna tarka dwustronna.

Następnie odsuwamy lub wycinamy skórki. Można wykorzystać do tego patyczki, cążki, łopatki do podważania skórek, nożyczki i inne akcesoria dostępne w naszym sklepie. Po opracowaniu skórek można już pomalować paznokcie, oczywiście stosując specjalne separatory, które można znaleźć w kategorii jednorazówek.

Ostatni etap to nałożenie odświeżającego balsamu. W kategorii Kremy, balsamy i masła dostępne są pachnące kosmetyki o właściwościach nawilżających oraz wygładzających.

Kosmetyki i akcesoria do pedicure w Happymani

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów do pedicure podzielonych na cztery podkategorie. Poniżej znajdziesz produkty jednorazowe, tarki, płyny zmiękczające oraz kosmetyki pedicure SPA(tabletki, sole, zestawy).

Jeśli masz pytania odnośnie do prezentowanych niżej produktów, możesz je zadać, klikając w zakładkę KONTAKT.