Wczytuję dane...

MANICURE TYTANOWY

Manicure tytanowy jako nowa, innowacyjna metoda stylizacji paznokci, charakteryzuje się przede wszystkim o wiele większą trwałością efektu  bez konieczności utwardzania za pomocą lampy. Brak użycia lampy jest zdecydowanie wielką zaletą stylizacji tytanowej. Manicure tytanowy inaczej akryl sypany (DIP system) polecany jest w szczególności osobom o słabych paznokciach,bądź osobą z alergią na hybrydę.

Manicure tytanowy - Jak się wykonuje paznokcie tytanowe ?  Po przygotowaniu paznokcia, odtłusczeniu, nakładamy bazę do tytanu. Następnie specjalny proszek (inaczej puder tytanowy) zawierający dwutlenek tytanu aplikuje się bezpośrednio na bazę, utrwalając go następnie aktywatorem który przyśpiesza wyschnięcie warstwy proszku. Całą stylizację tytanową nabłyszczamy Topem do tytanu. By zagwarantować sobie jak najlepszy efekt oraz trwałość stylizacji, tytanowy manicure powinien być aplikowany przy zastosowaniu sprawdzonych i markowych pudrów. W naszym sklepie mamy same sprawdzone amerykanskie marki takie jak ; Gelish Dip, Entity Dip, Cuccio Dip System, Color Club Dip, Kabos

Paznokcie tytanowe są bardzo trwałe, trwalsze od tradycyjnej hybrydy co ważniejsze mniej inwazyjne co sprawia że bezpieczniejsze dla dobrostanu paznokci. Jak chcesz dowiedzieć się więcej na temat jak samodzielnie aplikować manicure tytanowy zapraszamy do przeczytania naszego artykułu - Manicure tytanowy - możesz wykonać samodzielnie w domu (happymani.pl)