Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

GELPolish

Linia produktów Kabos GelPolish została stworzona dla Pań które szukają bezpiecznych produktów i nie chcą rezygnować z trwałości.

Baza hybrydowa Kabos GelPolish pozbawiona jest zbędnych chemicznych składników w celu minimalizowania podrażnień i alergii. Baza do hybrydy Kabos GelPolish to formuła 19-free czyli pozbawiona 19 składników toksycznych często występujących w innych lakierach hybrydowych. Baza hybrydowa Kabos GelPolish nie zawiera Hemy i Di-Hemy dzięki temu może być stosowana przez panie po uczuleniach na hybrydę.

 

Dlaczego się mówi, że hema wpływa na wystąpienie podrażnień?

 

Hema jest monomerem, który pod wpływem światła przekształca się w polimer i pełni rolę „zawiązania” się produktu. U osób, u których stwierdzono alergię na ten składnik pojawiały się podrażnienia (na przykład wysypka).Dużo osób musiało przez to zrezygnować z manicure hybrydowego

 

Czym wyróżnia się nowa linia GELPOLISH KABOS

 

Trwałość - Nowa linia lakierów hybrydowych charakteryzuje się jeszcze większą trwałością – stylizacja hybrydowa wytrzymuje do 3 tygodni.

 

Łatwa aplikacja - Aplikacja produktów jest prosta dzięki kremowej konsystencji lakieru i wygodnemu pędzelkowi, który pozwala dotrzeć hybrydzie pod same skórki.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim – wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie, linia jest w 100% wegańska i nie jest testowana na zwierzętach

 

Wegańska formuła  - Kochamy zwierzęta dlatego nasze produkty nie zawierają składników  pochodzenia zwierzęcego.