Wczytuję dane...
Model: Oliwka Cuccio - Mango Bergamotka (75ml)
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: CUCCIO
Błyskawiczna dostawa
Zwrot towaru do 14 dni

Olejek mango i bergamotka regenerujący skórki z zakraplaczem.

Skórki w doskonałej kondycji

Zapomnij o problemach z przesuszonymi skórkami i rozdwajającymi się paznokciami dzięki naszemu niezwykłemu olejkowi do regeneracji. Nasza odżywka zawiera olejek mango i bergamotkę, które skutecznie zmiękczają, naprawiają i wzmacniają skórki, stymulując jednocześnie wzrost paznokci. Dzięki wielotorowemu działaniu naszego produktu, Twoje skórki i paznokcie odzyskają zdrową i piękną kondycję.

Wzmacniający paznokcie i zmiękczający skórki

Nasz olejek do skórek i paznokci działa dwufazowo - od wewnątrz i na zewnątrz. Wnikając głęboko w paznokcie, wzmacnia je od środka, dzięki czemu są bardziej odporne na uszkodzenia i rozdwajanie. Jednocześnie składniki odżywcze z olejku delikatnie zmiękczają i regenerują przesuszone skórki, sprawiając, że stają się one gładkie i elastyczne.

Wielokierunkowe działanie

Nasza odżywka do skórek i paznokci mango i bergamotka działa wielotorowo, dostarczając kompleksowej pielęgnacji. Składniki odżywcze wzbogacone o witaminy i minerały naprawiają uszkodzenia skórek, chroniąc je przed pękaniem i łamaniem. Dodatkowo stymulują wzrost zdrowych i mocnych paznokci, które będą się prezentować pięknie i zadbane.

Łatwe stosowanie z zakraplaczem

Nasz olejek do skórek i paznokci jest wygodny w użyciu dzięki specjalnemu zakraplaczu. Wystarczy nałożyć odrobinę olejku na skórki i paznokcie, delikatnie wmasować, aby składniki odżywcze wniknęły w głąb. Regularne stosowanie pozwoli Ci cieszyć się doskonałą kondycją skórek i pięknymi, zdrowymi paznokciami.

Wybierz jakość i efektywność

Nasz olejek regenerujący skórki i paznokcie z olejkiem mango i bergamotką to gwarancja jakości i efektywności. Zapomnij o problemach z przesuszonymi skórkami i rozdwajającymi się paznokciami, sięgnij po nasz produkt i ciesz się zdrowym, zadbanym wyglądem swoich dłoni.

  • Olejek regenerujący skórki
  • Mango i bergamotka
  • Pojemność 75 ml - kula
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...