Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: PALU
Błyskawiczna dostawa
Zwrot towaru do 14 dni

Opis

Flexi GEL łączy właściwości żelu i akrylu w jednym produkcie. Jest twardy jak akryl, jednocześnie pozostając elastycznym i łatwym w opracowaniu jak żel. Jest lżejszy niż żel czy akryl, przez co nie obciąża paznokci. Służy do wzmocnienia naturalnej płytki paznokcia, jak i jej przedłużenia. Występuje w formie gęstego żelu, który nie spływa na skórki, dzięki czemu może być nakładany na 5 paznokci na raz. Utwardza się w lampie UV/LED. Nie zastyga szybko, dzięki czemu nie trzeba się spieszyć przy aplikacji produktu i modelowaniu kształtu paznokci. Jest bezwonny i nie piecze w lampie, nie posiada warstwy dyspersyjnej. Nie jest wrażliwy na temperaturę otoczenia.

Dostępny w 3 kolorach:

  • clear ‒ przezroczysty, idealnie nada się jako baza stylizacji przy przedłużaniu płytki lub jako produkt do wyrównania powierzchni naturalnego paznokcia
  • candy pink ‒ subtelny chłodny róż, świetnie sprawdzi się solo w subtelnym, naturalnym manicure
  • nude cover ‒ cielisty beż, doskonały do frencha konstrukcyjnego

Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

  • 3 odcienie: clear, różowy, nude
  • łatwa aplikacja, możliwość pracy na 5 paznokciach równocześnie
  • wytrzymały i elastyczny
  • konsystencja: gęsta
  • rozpuszcza się w acetonie
  • trwałość nawet do 4 tygodni
  • pojemność: 30 g


konsystencja: gęsta
nie posiada warstwy dyspersyjnej
twardszy niż zwykły żel budujący
odporny na uszkodzenia
idealnie przywiera do płytki paznokcia, zapewniając długotrwały efekt
nie zastyga podczas pracy
nieograniczony czas pracy
łatwy w aplikacji nawet dla początkujących
bezzapachowy, nie podrażnia układu oddechowego
brak uczucia pieczenia podczas utwardzania
bezpieczna formuła
trwałość do 4 tygodni
dostępny w 2 pojemnościach: 30 ml i 60 ml
dostępny w 5 kolorach: clear, white, coffee, pink, peach
produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego
pojemność: 60 ml
 
SPOSÓB UŻYCIA:

NA SZABLONIE:
Zdezynfekować dłonie. Maksymalnie skrócić paznokieć, odsunąć skórki kopytkiem lub drewnianym patyczkiem. Zmatowić BUFFEREM 180. Odtłuścić paznokcia CLEANEREM. Dopasować i podłożyć szablon pod paznokieć.

Nałożyć PRIMER. Nałożyć cienką warstwę bazy hybrydowej na płytkę paznokcia i utworzyć cienki szkielet na szablonie. Utwardzić w lampie 60 sek. Na płytkę paznokcia nałożyć szpatułką FLEXI GEL. Pędzel namoczyć w CLEANERZE i ułożyć FLEXI GEL na paznokciu w taki sposób, by utworzyć krzywą C paznokcia oraz aby równomiernie pokryć całą jego powierzchnię. Utwardzić w lampie UV/LED. Zacisnąć tunel paznokcia za pomocą zaciskarki po ok. 20 sek. od włożenia ręki do lampy. Opracować powierzchnię paznokcia PILNIKIEM o gradacji 180, zmatowić BUFFEREM o gradacji 180-240. Odpylić i przemyć CLEANEREM. Nałożyć top i utwardzić w lampie UV/LED. Nałożyć oliwkę na skórki.

NA DUAL FORMIE:
Zdezynfekować dłonie. Maksymalnie skrócić paznokieć, odsunąć skórki kopytkiem lub drewnianym patyczkiem. Zmatowić BUFFEREM 180. Odtłuścić paznokcia CLEANEREM. Nałożyć PRIMER. Nałożyć cienką warstwę bazy hybrydowej i utwardzić w lampie UV/LED. Dobrać odpowiednią wielkość DUAL FORMY i wypełnić ją FLEXI GELEM. Przyłożyć do paznokcia od góry ku dołowi i utwardzić w lampie UV/LED. Ściągnąć DUAL FORMĘ. Opracować powierzchnię paznokcia PILNIKIEM o gradacji 180. Odpylić i przemyć CLEANEREM. Zmatowić BUFFEREM o gradacji 180/240. Nałożyć top hybrydowy. Utwardzić w lampie UV/LED. Nałożyć oliwkę na skórki.

CZAS UTWARDZANIA:

w zależności od mocy lampy utwardzać 60 sek. lub 120 sek.