Wczytuję dane...

Nowa marka produktów do paznokci w HappyMani - PALU

Marka Palu to szeroka gama produktów , które sprawdzą się zarówno w  salonie kosmetycznym jak i w zaciszu domowym. Wysokiej jakości żele i lakiery hybrydowe to gwarancja trwałej stylizacji.

Lakiery hybrydowe PALU
W kolekcji znajdują się bazy oraz topy w wielu odsłonach w tym bezbarwne, oraz kolorowe i z drobinkami. Do oferty trafiło również około 100 kolorów lakierów, wielbicielki zarówno delikatnego, jak i mocnego manicure z pewnością znajdą tutaj odpowiedni kolor dla siebie. Lakiery hybrydowe PALU wyróżnia jakość, trwałość, duże napigmentowanie oraz przyjemna konsystencja ułatwiająca malowanie. Produkty są dedykowane dla salonów kosmetycznych, ale z pewnością sprawdzą się również w domowych kolekcjach.

Żele PALU
W ofercie Builder Gel oraz Flexi Gel transparentne, oraz półtransparentne w naturalnych odcieniach. Te produkty z pewnością sprawdzą się w każdym salonie kosmetycznym, oprócz wysokiej jakości wyróżnia je łatwość aplikacji, co pozytywnie wpływa na czas wykonywania stylizacji.

Matrix Gel do Zdobień PALU
Występuje w 4 kolorach: gold, silver, black i white, które powinna mieć w swojej kolekcji każda stylistka paznokci. Żele wyróżnia wysokie napigmentowanie oraz konsystencja ułatwiająca wykonywanie nawet najdrobniejszych zdobień.

Kremy do rąk
Marka PALU wzbogaciła naszą ofertę również o pięknie pachnące kremy do rąk z kolekcji City of Dreams. Produkty mają właściwości nawilżające i pielęgnacyjne, sprawdzają się o każdej porze roku.

Cleaner i Renover
Wśród produktów do manicure nie mogło zabraknąć również podstawowych płynów wykorzystywanych niemal przy każdym zabiegu. W naszej ofercie występują one w dwóch pojemnościach 500ml oraz 1000ml.