Wczytuję dane...

Manicure tytanowy - którą markę wybrać?

Manicure tytanowy jest ciekawą alternatywą dla Pań, które nie chcą bądź nie mogą stosować hybrydy a oczekują długo utrzymującego się efektu. Niewątpliwą zaletą manicure tytanowego jest brak stosowania lampy gdyż system ten utwardza się pod wpływem powietrza a nie światła. Paznokcie tytanowe są mniej inwazyjne stąd też dużo Pań które mają alergie na hybrydę przechodzi na tę metodę stylizacji. Tytan można wykonać w salonie bądż samodzielnie. Niektóre marki takie jak (SNS, Lart) dedykowane są do salonów jest jednak szeroki wybór marek, które może zakupić osoba bez profesjonalnych szkoleń są to takie marki jak: Cuccio, Gelish, Entity czy Color Club. Czego potrzebujesz aby zrobić manicure tytanowy; Obecnie na rynku większość marek to marki amerykańskie ponieważ stamtąd pochodzi system tytanowy inaczej nazywany po ang. Dipping System.

Czego potrzebujesz aby zrobić manicure tytanowy;

1.Płyny (preparaty) – system kroków,który dla każdej marki jest inny

Marki Gelish, Entity mają system 5-krokowy. Pięć preparatów, które są potrzebne aby w tych markach stworzyć paznokcie tytanowe. Obie to marki są kompatybilnie czyli płyny można stosować wymiennie - jednym słowem zamiast bazy Gelish stosować bazę marki Entity.

Marka Cuccio ma system 7 krokowy - gdzie baza i top to jeden preparat.

Marka Color Club ma system 4 krokowy (4 płyny). Odtłuszczacz i baza to jeden preparat. 

2.kolorowe pudry - inaczej zwane lakiery tytanowe

Pudry kolorowe to proszek do którego wkłada się palec aby nadać kolor paznokciom. Pudry mają bardzo podobny skład chemiczny i można stosować pudry niezależnie od marki.

Preparaty warto mieć jednej marki bądź marek kompatybilnych czyli o takim samym systemie (jak np. Gelish i Entity). To co ważne jest wybierać marki o znanym pochodzeniu. W naszym sklepie znajdziesz same marki wysokiej jakości do paznokci tytanowych takich jak Gelish, Entity czy Cuccio i Color Club. Wszystkie marki są markami amerykańskimi z długoletnimi tradycjami w pielęgnacji i stylizacji paznokci- stąd możesz być pewna że produkty mają wszystkie atesty i przeprowadzone niezbędne badania.