Wczytuję dane...

GELISH DIP - system manicure tytanowego krok po kroku

Gelish to lider w innowacjach produktowych na rynku manicure. Marka ta jako pierwsza wprowadziła hybrydę na rynek, łącząc w ten sposób zalety żelu z lakierami kolorowymi. Amerykańska firma ma szerokie portfolio, od produktów do budowania paznokci – akryl, żele czy system akrylożelowy polygel, po produkty do stylizacji, jak lakiery hybrydowe. Do ostatnich należy również system do manicure tytanowego – tzw akryl sypany – Gelish DIP.

Tytanowy manicure i jego zalety

Manicure tytanowy GELISH DIP jest bezpieczniejszy dla płytki paznokcia, szybki i prosty w aplikacji, dzięki czemu zdobywa coraz więcej fanów. To kolejny innowacyjny produkt marki, który odmienia oblicze stylizacji. Manicure tytanowy jest trwały i łagodny dla naturalnej płytki, a także dostarcza witamin oraz wapnia. Jego wykonanie nie wymaga użycia lampy UV, a efekt jest bardzo naturalny. Inną alternatywą dla manicure'u hybrydowego i tytanowego są Cuccio lakiery – niezwykle trwałe lakiery, które na paznokciach utrzymują się aż do 7, a nawet 10 dni!

Manicure tytanowy Gelish DIP krok po kroku – jak wykonać?

Teraz i Ty możesz stworzyć piękną i trwałą stylizację z Twoim ulubionym kolorem od Gelish DIP. Poniżej znajdziesz instruktaż jak wykonać manicure tytanowy.

1.Przygotuj płytkę paznokcia do zabiegu.Nadaj kształt i wypoleruj.

2.Nałóż GELISH DIP PREP – KROK 1 - pozwól paznokciom wyschnąć.

3.Po jednym paznokciu nakładaj cienką warstwę GELISH DIP BASE - KROK 2.

4.Po nałożeniu bazy natychmiast zanurz paznokieć w pudrze.

5.Ponownie nałóż DIP BASE i zanurz paznokieć w pudrze.

6.Nałóż GELISH DIP ACTIVATOR – KROK 3 na wszystkie paznokcie – pozwól im wyschnąć.

7.Nałóż GELISH DIP BASE – KROK 2 – pozwól wyschnąć.

8.Delikatnie wypoleruj paznokcie polerką GELISH o ziarnistości 180.

9.Nałóż GELISH DIP ACTIVATOR – KROK 3.

10.Nałóż 2 cienkie warstwy GELISH DIP TOP – KROK 4 aby nabłyszczyć.

11.Pozwól wyschnąć przez około 5 minut i następnie możesz nałożyć oliwkę.

Możesz zapoznać się również kilkuminutowym filmikiem w języku angielskim, który pokazuje, jak krok po kroku wykonać manicure tytanowy z Gelish DIP. Życzymy miłej pracy.

https://www.youtube.com/watch?v=KgOvjpFg7Zc

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowinkami oraz promocjami na HappyMani zapraszamy do śledzenia nas na Facebook -  https://www.facebook.com/HappyManiPL/