Wczytuję dane...

Naturalna regeneracja paznokcia - manicure japoński

Należy pamiętać, że nasze włosy i paznokcie żyją, rosną i muszą być właściwie odżywiane - tak jak każde inne tkanki w naszym organizmie. Podstawowym budulcem jest specjalne białko zwane keratyną. Na szczęście głodne, niedożywione i zniszczone paznokcie potrafią niezbędne składniki budulcowe pobierać z preparatów kosmetycznych zawierających keratynę. 

Stąd też manicure japoński jest rewelacyjną metodą regeneracji zniszczonej płytki paznokcia.

Jednym z głównych składników tego zabiegu jest właśnie– keratyna– kluczowy budulec paznokcia. Dodatkowo występują też niezbędne  dla metabolizmu paznokci witaminami A, H i E oraz prowitaminą B5, które skutecznie przyczyniają się do prawidłowego wzrostu paznokci. Oprócz witamin występuje tez pyłek pszczeli – żródło kolejnego ważnego składnika budulcowego cysteiny. Manicure japońśki jest bogaty w krzemionkę niezbędnego minerału dla włosów, skóry i paznokci. 

 Poprzez wzieranie preparatu składniki odżywcze wnikają do głębszych warstw paznokci poprawiając ich stan i tym samym powodując szybszy wzrost i wzmocnienie płytki paznokciowej.

Pamiętaj: Tylko oryginalny manicure japoński "P.Shine" zapewni widoczne efekty. Na rynku jest wiele produktów podobnych jednakże o niejasnym źródle.

 Jeśli chcesz być na bieżąco z nowinkami oraz promocjami na HappyMani zapraszamy do śledzenia nas na Facebook -  https://www.facebook.com/HappyManiPL/