Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.99 PLN
Producent: KABOS
Błyskawiczna dostawa
Zwrot towaru do 14 dni

Zestaw płynów do manicure tytanowego - w zestawie nail prep, baza do tytanu, aktywator, top i cleaner do pędzelków.

Nail Prep -  produkt do manicure tytanowego, dzięki któremu szybko i skutecznie odtłuścisz płytkę paznokcia. Przy dobrym przygotowaniu płytki paznokcie tytanowe będą się lepiej trzymać. Jest to pierwszy etap manicure tytanowego – nakładamy go na przygotowaną płytkę paznokcia.

Aktywator - nieodzowny element manicure tytanowego. Aktywator nakładamy na nałożony na paznokieć proszek do tytanu – nie utwardzamy go w lampie. Przed przystąpieniem do kolejnego kroku należy odczekać co najmniej 2/3 minuty, by prawidłowo zadziałał oraz by stylizacja była trwała.

Base Gel - baza do manicure tytanowego – stosuje się ją pod proszek do tytanu. Zawarte w bazie witamina E oraz krzem wzmacniają naturalną płytkę paznokcia. Baza dokładnie łączy się z proszkiem do manicure tytanowego, tworząc trwały manicure.

Top - top do manicure tytanowego nakładamy na wyschnięty aktywator, kończąc robienie stylizacji tytanowej. Dzięki niemu paznokcie są twarde a stylizacja jest maksymalnie nabłyszczona oraz bardziej odporna na uszkodzenia. Top Gel długo utrzymuje się na płytce paznokcia. Po nałożeniu na paznokieć należy wyczyścić pędzelek w bezpyłowy wacik, przed włożeniem go z powrotem do buteleczki. 

Brush Cleaner - preparat służący do czyszczenia pędzelków. Jeśli czujesz, że pędzel do topu zaczyna gęstnieć, zamień pędzelki – ubrudzony pędzelek włóż do butelki z Brush Cleanerem i szczelnie zamknij. Produkt ładnie oczyści pędzelek, dzięki czemu będzie zdatny do ponownego użycia. W międzyczasie możesz stosować czysty pędzelek z Cleanera do stylizacji!

Manicure tytanowy to nowoczesny sposób na koloryzacje i wzmacnianie paznokci. Tak zwany dip system polega na nakładaniu bazy, która pełni rolę kleju do proszku oraz zanurzania w kolorowym proszku tytanowym. Paznokcie tytanowe są mocne, odżywione oraz bardziej odporne na uszkodzenia. Tytanowy manicure nie obciąża naturalnych paznokci. Manicure tytanowy nie wymaga użycia lampy. Paznokcie tytanowe są twardsze od paznokci hybrydowych oraz bardziej wytrzymałe.