Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.99 PLN
Producent: RILASTIL
Błyskawiczna dostawa
Zwrot towaru do 14 dni

RILASTIL HYDROTENSEUR LF AMPUŁKI LIFTINGUJĄCE to uderzeniowa kuracja o intensywnym i natychmiastowym efekcie napinającym.  Z  7% Lifting Complex i Tensi Smooth, produkt zapewnia skórze wysoką moc liftingującą, która wygładza zmarszczki twarzy. Ultralekka i szybko wchłaniająca się konsystencja nadaje skórze gładki wygląd i jedwabistość.

EFEKT NAPINAJĄCY - Zmarszczki są wygładzone, a skóra jest bardziej sprężysta; twarz zyskuje młodszy i świeższy wygląd.

Sposób użycia: Przełamać ampułkę wzdłuż linii łamaniaza pomocądołączonej  do opakowania nakładki/aplikatora, wyrzucić odłamane szkło, nałożyć nakałdkę/aplikator    z zamknięciem na ampułkę, obrócić ampułkę, tak aby produkt spłynął do nakładki/aplikatora. Usunąć zamknięcie z nakładki/aplikatora i nacisnąć ją, aby rozprowadzić produkt na twarz i szyję za pomocą opuszków palców unikając przedłużonego masażu. 

Uwaga: Ostrożnie przełamać ampułkę wzdłuż linii łamania. W przypadku pęknięcia ampułki na drobne kawałki podczas otwierania, nie stosować produktu i uważnie wyrzucić szkło.

Do użytku zewnętrznego. Należy unikać kontaktu z oczami.  W razie dostania się produktu do oczu należy przemyć je wodą.Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać z dala od światła i źródeł ciepła.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...