Wczytuję dane...

GELISH

Żele Hand&Nail Harmony Gelish Hard Gel to idealnie rozwiązanie na krótkie paznokcie. Żele Harmony Gelish dostępne w tej kategorii naszego sklepu są doskonałe do przedłużania paznokci na formie, na tipsie lub do wzmocnienia naturalnej płytki. System żelowy Gelish Hard Gel bazuje na nowoczesnej technologii utwardzania światłem LED. Technologia systemu Gelish Hard Gel zapewnia wysoki komfort pracy i doskonałą obrabialność. Żel jest łatwy w nakładaniu i utwardza się w 20 sekund, a swoją wszechstronnością zostawia w tyle konkurencję. Żele wykorzystujące technologię LED nie wymagają stosowania silnych preparatów kwasowych – doskonale trzymają się płytki dzięki wiązaniom keratynowym.

Harmony Gelish w Happymani

W sklepie internetowym Happymani.pl naszym Klientkom udostępniamy oryginalne żele Harmony Gelish do wykonania manicure w systemie Gelish Hard Gel. Oferujemy żele budujące, nawierzchniowe żele nabłyszczające, biały żel do końcówki french w pędzelku, a także szeroki wybór żeli przezroczystych oraz kolorowych. W naszej ofercie znajdziesz również ciekawie skomponowane zestawy startowe żeli Harmony Gelish. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także konieczne do wykonania manicure pędzelki do nakładania żelu czy fantazyjnych zdobień. W innych kategoriach naszego sklepu dostępne są również lampy LED, szablony do przedłużania paznokci metodą na formie, a także wszystkie niezbędne akcesoria, w tym pilniki do paznokci o różnych gradacjach i wiele więcej.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.