Wczytuję dane...

GELISH pudry (23g)

Manicure tytanowy alternatywą dla HYBRYDY? W stylizacjach tytanowych niepotrzebny jest kolorowy lakier. Tytanowy manicure to innowacyjna technika opierająca się na wykorzystaniu kolorowego pudru, który błyskawicznie wysycha. To co wyróżnia manicure tytanowy na tle pozostałych technik stylizacji paznokcia to brak konieczności wykorzystania lampy UV do utwardzenia manicure. GELISH DIP to lakiery tytanowe amerykańskiego producenta, które charakteryzuje wysoka jakość, trwałość i wysoka pigmentacja.

Manicure tytanowy chętnie wybierany jest przez Panie, które nie tylko dbają o wygląd dłoni, ale także te którym zależy na znacznej poprawie kondycji paznokci. Bogate w składzie lakiery tytanowe pozwalają na wzmocnienie płytki paznokcia czy ochronę przed przebarwieniami. Produkty płynne używane w połączeniu z kolorowymi pyłkami zawierają witaminę E oraz wapń. Pudry Gelish – kolory. W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz kolorowe pudry marki Gelish. Kolory z palety tego producenta są intensywne, a dzięki dobrej pigmentacji doskonale kryją. Poniżej znajdziesz pudry w odcieniach pastelowych, nude, pudry neonowe, brokatowe i nie tylko. Manicure tytanowy daje tę samą trwałość koloru i intensywny połysk co hybryda. Paleta kolorystyczna pyłków jest równie szeroka.Gelish Dip w 4 krokach. By go wykonać, odtłuść paznokieć odtłuszczaczem Gelish Dip (krok 1). Nałóż bazę (krok 2) i zanurz paznokieć w pudrze. Strzep jego resztę pędzelkiem. Następnie znów nałóż bazę włóż palec do pudru. Strzep nadmiar pudru i nałóż aktywator (krok 3) na wszystkie paznokcie. Gdy wyschną, nałóż bazę i po wyschnięciu wypoleruj paznokcie polerką. Jeszcze raz nałóż aktywator, a następnie dwie cienkie warstwy topu Gelish Dip (krok 4). Brzmi skomplikowanie? To tylko pierwsze wrażenie. Zobacz, jak wykonać manicure tytanowy w systemie Gelish Dip w kilku krokach.

Wszystkie niezbędne produkty do wykonania stylizacji znajdziesz poniżej. Oferujemy lakiery tytanowe typu baza i top, odtłuszczacz oraz aktywator a także kolorowe pudry Gelish Dip. Dzięki czterem prostym krokom wykonasz nowoczesny trwały manicure bez lampy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów