Wczytuję dane...

Baza pod hybrydę - jaką wybrać?

Baza pod lakier hybrydowy to podstawa trwałego manicure hybrydowego.

Jest to kluczowy produkt w tworzeniu manicure hybrydowego. Główną rolą bazy pod lakier hybrydowy to;

 - ochrona płytki paznokcia

 - zwiększenie przyczepności lakieru hybrydowego

Baza hybrydowa to podstawa, fundament dla manicure hybrydowego. Od jej jakości zależy stan naszych paznokci jak i trwałość stylizacji. Stąd warto inwestować w produkty najwyższej jakości.Większość producentów radzi aby stosować bazę i lakier tej samej marki ale praktyka pokazuje, że większość dobrych baz jest kompatybilna z innymi markami - bez problemu można je stosować z lakierami innych marek.

Przy wyborze bazy warto sobie przeliczyć wydajność, ponieważ czasem 6 ml baza wystarcza tylko na 10-12 kompletów, a ta droższa, większa na 30 czy 40 i pomimo wyższej ceny bardziej się opłaca. Warto kupować także bazę w zestawie z topem i taki zakup także pozwoli dużo zaoszczędzić – w tym miejscu warto polecić produkt jakim jest zestaw Gelish baza i top;

Bazy klasyczne – baza klasyczna, która chroni płytkę i zwiększa przyczepność – tak jak baza Gelish Foundation 15ml czy baza Victoria Vynn  GP 8ml ,która chroni płytkę paznokcia przed przebarwieniami. 

Bazy witaminowe – Baza witaminowa wzbogacona jest o składniki odżywcze takie jak witaminy. Jedną z najlepszych baz w tej kategorii jest baza witaminowa Vitagel od Gelish (amerykańskiego producenta) VITAGEL STRENGHT bądź jej bardziej skondensowana wersja gelish VITAGEL RECOVERY. Obie bazy zawierają witaminy A, E i B5. Kluczowe dla mocnych i zdrowych paznokci.Bazy te nietylko chronią i zwiększają przyczepność ale dbają i regenerują płytkę paznokcia. Zawarta witamina A chroni i regeneruje paznokcie, witamina B nawilża a witamina B5 dodaje elastyczności paznokciom dzięki czemu nie są łamliwe. Baza hybrydowa Gelish dostępna jest w dwóch pojemnościach 15ml i mniejsza 9ml. Należy zwrócić uwagę na pojemności baz, gdyż jest to jeden z częściej stosowanych produktów i warto przeliczyć, która wielkość na koniec dnia jest bardziej opłacalna. Mniejsza przez to tańszą alternatywą jest odżywka i baza od Victoria Vynn, która zawiera między innymi wapń i witaminy: E, B5 - BoostBase Victoria Vynn

Bazy żelowe – które nie tylko chronią płytkę paznokcia i zwiększają przyczepność lakieru ale również pozwalają przedłużyć minimalnie płytkę paznokcia i ją nadbudować. Tutaj niekwetionowanym bestsellerem jest Mega baza od Victoria Vynn.  Baza ta cieszy się niezmiennie olbrzymią popularnością dzięki łatwej aplikacji i możliwości wydłuzenia paznokcia do 3mm. Bazy te nazywane na rynku różnie przez producentów - Hard, Hardi. Bazy żelowe ze względu na zawartość żelu są bardziej gęste. Te bazy są zazwyczaj dla klientek, które mają cienkie i nierówne paznokcie. Dzięki tej bazie płytka paznokciowa się wyrównuje co daje większa szanse na trwałą stylizacje.

Warto zwrócić uwagę na skład baz najlepiej aby nie było w nim najbardziej szkodliwych substancji (np.formadehyd) gdyż to baza ma bezpośredni kontakt z paznokciem.

Baza pod hybrydę jest fundamentem dobrego manicure hybrydowego. Jeśli zależy Ci aby twoje paznokcie były zdrowe i silne a Twoja stylizacja trzymała się długo zainwestuj w dobrej jakości sprawdzoną bazę. Bazę używasz najczęściej niezależnie od koloru dlatego warto aby byla niekwestionowanej jakości. 

Pamiętaj: aby uniknąć zbyt szybkiego zgęstnienia produktu, po użyciu oczyść szyjkę buteleczki i dokładnie dokręć nakrętkę. Najlepiej przechowuj produkt w zaciemnionym miejscu nie narażonym na słońce.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowinkami oraz promocjami na HappyMani zapraszamy do śledzenia nas na Facebook -  https://www.facebook.com/HappyManiPL/