Wczytuję dane...

Krzem - niezwykły minerał

Włosy i skóra są pierwszymi elementami, na które zwracamy uwagę widząc osobę po raz pierwszy. Tak samo ważne są nasze dłonie i paznokcie, ponieważ mówią one wiele o nas, naszym zdrowiu i trybie życia. Jak poprawić wygląd naszych paznokci?  

Jeśli masz problem z paznokciami to bardzo prawdopodobnie przyczyną jest niedobór krzemu. Dlaczego tak się dzieje? Krzem znany jest głównie ze swojego dobroczynnego wpływu na stan włosów, paznokci i skóry. Uczestniczy on w syntezie kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, dzięki czemu wspiera regenerację skóry, leczy zmiany zapalne i trądzik, a także przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się. Brak krzemu może powodować kruchość i łamliwość paznokci. Stają się cienkie i rozdwajają się. Dobrze jest pić codziennie herbatkę ze skrzypu polnego, który zawiera w sobie krzem. Wtedy cały organizm otrzymuje cenną dawkę tego pierwiastka, ale jak każdy problem wymaga przede wszystkim celnego działania. Na słabe i cienkie paznokcie – niezbędna jest odżywka na bazie krzemu, nazywanego „pierwiastkiem życia”. W naszym sklepie znajdziecie dwa produkty zawierające ten minerał. Odżywka wzmacniająca do paznokci - Cuccio Naturale FORTE 15ml - regeneracja na bazie krzemu jak i odżywka Kabos Simply unikalnymi produktami gwarantującymi mocne i jednocześnie elastyczne paznokcie. Preparat na bazie skrzypu zapewnia natychmiastową regenerację płytki paznokcia oraz tworzy ochronną powłokę. Odżywka do paznokci 9ml Victoria Vynn - regeneracja paznokcia na bazie krzemu to propozycja dla miłośniczek hybrydy. Można ją stosować pod lakier hybrydowy. Jej zadania to rekonstrukcja kruchej płytki i budowa zdrowej i błyszczącej warstwy paznokcia. 

Na osłabione paznokcie po hybrydzie lub na paznokcie z problemami polecamy wykonać raz na jakiś czas manicure japoński. Jest to zabieg polegający na wcieraniu w płytkę paznokcia specjalnej pasty zawierającej witaminy i minerały, pośród których znajduje się krzem, a następnie nałożenie na nią pudru. Efekt zdrowych i naturalnych paznokci uzyskujemy od razu po zabiegu. Nie może u Was zabraknąć: Manicure Japoński – naturalna regeneracja paznokci – P. SHINE, dostępny w naszym sklepie.

Dbajmy o nasze paznokcie, bo dłonie to wizytówka każdej kobiety. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowinkami oraz promocjami na HappyMani zapraszamy do śledzenia nas na Facebook -  https://www.facebook.com/HappyManiPL/