Wczytuję dane...

Lakiery Victoria Vynn Pure i Gel Polish - czym się różnią

Na rynku możemy znaleźć niezliczoną liczbę marek lakierów hybrydowych, niektóre bardziej bądź mniej znane. Różnią się ceną, wielkością opakowania, intensywnością koloru i trwałością.

Na trwałość paznokci hybrydowych ma wpływ nie tylko odpowiednie utwardzanie czy przygotowania płytki ale również skład chemiczny - im bardziej żelowy tym lakier jest trwalszy ale również bardziej inwazyjny i dłużej się go utwardza. Jeśli chodzi o intensywność koloru wpływ ma przede wszystkim jakość i ilość pigmentu (kolorowej farby) w lakierze. 

Victoria Vynn w swej ofercie ma dwa systemy lakierów hybrydowych, których główna różnica tkwi w składzie chemicznym. Chodzi o zawartość żelu jak i ilość pigmentu. 

W systemie Pure jest mniej żelu dzięki temu są to lakiery delikatniejsze dla plytki paznokcia polecane dla osób z alergią.Utrudnieniem dla Pań mniej wprawionych jest bardziej gęsta,kremowa konsystencja - delikatnie trudniejsza w nakładaniu. Zaletą tego systemu jest duża ilość pigmentu a dzięki temu kolory są wyraziste i intensywne.

System Gel Polish podobnie jak większość lakierów hybrydowych (takich marek jak Semilac, NeoNail czy Indigo) ma wyższą zawartość żelu przez co bardzo mocno się trzyma jednak jest bardziej inwazyjny dla płytki ale i łatwiejszy w nakładaniu. 

Podsumowując skład lakierów a dokładniej ilość żelu jak i pigmentu (farby) ma kluczowe znaczenie dla wyglądu trwałości czy łatwości w nakładaniu.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowinkami oraz promocjami na HappyMani zapraszamy do śledzenia nas na Facebook -  https://www.facebook.com/HappyManiPL/