Wczytuję dane...

HAPPYMANI kolory odmienią Ciebie

Zadbane i modne paznokcie to nietylko wizytówka kobiety ale równieź istotny element jej stylizacji. Wybieramy kształt czy kolor pasujący nietylko  do ubioru ale i do okazji, dodatków czy nastroju. Każda z Nas  jest wyjątkowa ,zaskakująca fasynująca po prostu kobieca.

Kobiecość ma niepoliczoną ilość kolorów.

Kolorem odzwierciedlmy nasz nastrój osobowość czy po prostu humor... 

Dlatego każda z Nas szuka indywidualnych sprawdzonych rozwiązań kóre odpowiadają naszym unikalnym  potrzebą

Czy jesteś doświadczoną profesjonalistką czy samodzielnie  w domu w HappyMani znajdziesz produkty odpowiednie dla Ciebie.

HappyMani posiadamy szeroką gamę kolorystyczną mamy ponad 500 kolorów. HappyMani  to też produkty do pielęgnacji stóp i dłoni.

Wciąż szukamy nowych inspiracji dzięki temu możesz u Nas znaleźć nowe modne kolory , sprawdzone wyselekcjonowane marki jak i popularne techniki manicure.

W swojej ofercie mamy Victoria Vynn zel -  to idealne rozwiązanie dla salonów i Pan ceniących sprawdzoną jakość w rozsądnej cenie.

Marka Vasco - unikalny kształt pędzelek, atrakcyjna cena i bogata paleta kolorystyczna to kluczowe zalety

Gelish to ikona wsród lakierów. Delikatniejsza ze względu na brak żelu. Idealna do salonów bądź Pan które są wierne swojej palecie kolorów.Dla Pan które szukają delikátních rozwiązań do domu na przeciw wychodzi im Victoria Vynn ze swoją ofertą beżelowych lakierów – Victoria Vynn Pure