Wczytuję dane...

Jak zdjąć manicure tytanowy?

Innowacyjny manicure tytanowy wykonany przy użyciu takich produktów jak Color Club, Cuccio czy Gelish staje się coraz popularniejszą opcją dla Pań szukających trwałych stylizacji. Do niewątpliwych zalet tej formy manicure należy brak stosowania lampy do utwardzania. Dodatkowo puder do manicure tytanowego jest wzbogacony o dodatkowe składniki odżywcze takie jak wapń, witaminy A i E oraz D.

Szybka i prosta aplikacja jest niewątpliwie istotną zaletą dla Pań stosujących ową metodę w domu. Ta trwała stylizacja utrzymuje się do 3, a nawet 4 tygodni i jest trwalsza do hybrydy.

Jak zdjąć manicure tytanowy? Zdejmowanie manicure tytanowego jest niezwykle proste i nie różni się wiele od zdejmowania hybrydy. Potrzebujesz do tego:

1. Polerki (najlepiej ziarnistość 180)

2. Acetonu bądz removera który jest delikatnie rozcieńczonym acetonem z dodatkami (remover delikatniejsza wersja acetonu)

3. Wacików

Jak zdjąć manicure tytanowy krok po kroku?

Krok 1: Polerujesz paznokcie tytanowe, ile się da pilnikiem o ziarnistości 180, aby jednak nie naruszyć naturalnej płytki paznokcia 

Krok 2. Namaczasz waciki Removerem (acetonem) oraz zakładasz na każdy paznokieć i pozostawiasz na 15 minut (z pewnością przydadzą się silikonowe klipsy do ściągania manicure'u, które znajdziesz w naszym sklepie w kategorii Akcesoria do manicure

Krok 3. Przyciskasz folie do paznokcia (nie odwijając jej) i delikatnie zdejmuj ją po powierzchni paznokci.

Krok 4. Delikatnie usuwasz pozostałość drewnianym patyczkiem bądź specjalnym podważaczem. Tutaj ważne aby się nie siłować, gdyż można naruszyć naturalną strukturę paznokcia. Jeśli tytan się nadal mocno trzyma lepiej ponownie zastosować aceton.

Poniżej krótki film instruktażowy jak zdejmować manicure tytanowy – od amerykańskiej marki pudrów Color Club.

Nie wkładaj całej dłoni do gorącej wody z acetonem, tym sposobem możesz mocno osłabić płytkę paznokci.

Zdejmowanie manicure tytanowego to ta sama procedura co zdejmowanie hybrydy -ze względu na większą trwałość możemy potrzebować wiecej czasu na aceton. Jednakże pamiętaj aby starać się nie polerować powierzchni płytki gdyż właśnie wtedy często osłabiamy paznokcie. Poleruj bądz delikatnie frezarka zdejmij wierzchnią cześć tytanu ale nie naruszając płytki paznokcia.

Powodzenia :-)

https://www.youtube.com/watch?v=nV3rffCPSVI

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowinkami oraz promocjami na HappyMani zapraszamy do śledzenia nas na Facebook -  https://www.facebook.com/HappyManiPL/